Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Zapraszamy na stronę gabinetu kosmetycznego Joline

Kobieta zadbana jest delicją nie tylko dla męskich oczu. Dbałość o siebie, wyrażona poprzez odpowiedni strój to jeszcze nie wszystko, gdyż piękna suknia powinna być tylko kropką nad „i”. Zatem zanim odziejemy się w szałową kreację najpierw zadbajmy o twarz, dłonie, stopy i resztę ciała.

Gabinet kosmetyczny Joline oferuje swoim klientkom kompleksową opiekę kosmetyczną. Począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych polegających na oczyszczaniu i nawilżaniu a na zabiegach silnie odmładzających, ujędrniających i wyszczuplających kończąc. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem kosmetyków najlepszych marek. Są to preparaty sprawdzone i zapewniające doskonałe efekty końcowe.

W gabinecie Joline można zadbać o siebie na co dzień, korzystając z podstawowej pielęgnacji oraz z zabiegów upiększających. W ofercie znajdziecie min. manicure, pedicure, hennę, depilację woskiem, makijaż permanentny, zabiegi parafinowe a także rzęsy doklejane metodą 1:1. Salon Joline zapewnia usługi profesjonalnych wizażystów i makijażystów, wykonujących makijaż codzienny, wieczorowy i ślubny.

Mikrodermabrazja, drenaż limfatyczny, masaże kwasami owocowymi AHA, w tym także bardzo popularnym ostatnio, kwasem migdałowym to również zabiegi z jakich skorzystać można w Joline. Specjalistyczne zabiegi odmładzające, wyszczuplające i ujędrniające z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu min. zabiegi falami radiowymi, wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych fachowców.

Zapraszamy na nową stronę www gabinetu, gdzie znajdziecie całkowitą ofertę wraz z cennikiem oraz najnowszymi promocjami, których gabinet Joline w okresie letnim zapewnia całkiem niemało. Strona jest co prawda jeszcze w budowie ale można już tam znaleźć garść ciekawostek, interesujących artykułów oraz prezentacji filmowych.

Zapraszamy – www.joline.biz