Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Jedyna taka suknia ślubna...

Szycie na miarę

Każda dziewczyna marzy o byciu księżniczką.

O cudownej sukni ślubnej, w której wystąpi na swoim najważniejszym w życiu balu. I o księciu, który będzie ją kochał do końca świata i o jeden dzień dłużej :-)

Dziewczynki dorastają, stają się kobietami. Niektóre dziewczęce marzenia blakną inne wydają się śmieszne, nieważne. Ale to jedno pozostaje niezmienne - książę i cudowna suknia, która zmieni ją w królową. I tak się składa, że to marzenie nie jest śmieszne. Nawet u kobiet już dojrzałych. Gdyby tak było, biała suknia ślubna już dawno zakończyłaby swój żywot. A wciąż, niezależnie od trendów, opierając się nowoczesnym sposobom na życie, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Pewne rzeczy po prostu są wieczne.

 

Dlaczego suknia ślubna jest taka niezwykła?

Z tej prostej przyczyny, że zakłada się ja tylko raz. Dlatego, że za jej przyczyną spełniają się marzenia. W tę jedyną noc kobieta staje się prawdziwą królową z księciem u swego boku. W tę noc "Królowa jest tylko jedna". Jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa. I choćby ślubów w życiu kobiety zdarzyło się kilka, na każdym z nich może wystąpić w sukni tylko jeden raz.

Dlatego każda przyszła Panna Młoda przykłada dużą wagę do wyboru sukni. I słusznie. Dobrze jest gdy suknia jest kreacją niepowtarzalną. Taką w jakiej nie wystąpi nikt inny. Pamiętajmy, że z suknią ślubną związane jest też sporo przesądów. Choćby ten, mówiący że nie szczęście Panny Młodej zaklęte jest w sukni i nie wolno zakładać sukienki po kimś kto jest nieszczęśliwy w małżeństwie.

Wybierz więc uszycie sukni ślubnej tylko dla siebie. Stwórz ją w naszej pracowni. Niech Twoja suknia ślubna będzie jedyną taką na świecie.

Zobacz także: Suknie ślubne szyte na miarę

 

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.