Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Letni garnitur

Wielu mężczyzn na samą na myśl o letnich upałach zaczyna pocić się już wczesną wiosną. Z reguły są to panowie, którym z racji pozycji zawodowej pisane jest każdego ranka przywdziewać służbowy garnitur i spędzać w nim resztę gorącego letniego dnia. My jednak wiemy z pewnych źródeł, czyli od naszych klientów, że dreszcz przerażenia ogarnia wyłącznie tych, którym nie dane było jeszcze zakosztować przyjemności noszenia letniego garnituru szytego na miarę.

Lekki, letni garnitur, uszyty z lnu, bawełny czy rewelacyjnego na tę porę jedwabiu pozwoli poczuć się komfortowo podczas najgorętszych nawet dni spędzonych w biurze, za kierownicą służbowego auta czy poświęconych biznesowym konferencjom.

Letni garnitur powinien być jasny. Latem odrzucamy ciemne barwy, o ile rzecz jasna nie wybieramy się na wieczorne spotkanie. Elegancki mężczyzna wie, iż niezależnie od pory roku po godzinie 19 nie należy paradować w jasnym garniturze, co nie oznacza, że wieczorowy garnitur letni musi być uszyty z grubej tkaniny podbitej nieprzepuszczającą powietrza podszewką.

Wieczorowy garnitur letni idealnie spełni swoje zadanie jeśli uszyty zostanie z jedwabiu. Jedwab jest wybitnie luksusową tkaniną, która szczególnie latem zapewnia wyjątkową wygodę.

Eleganckie garnitury letnie, szyte na miarę w naszej pracowni zapewnią swoim właścicielom komfortowe lato.

* * *

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji