Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

GARNITUR, FRAK, SURDUT, SMOKING
- NAJLEPSZY JEST SZYTY NA MIARĘ

Każdy mężczyzna powinien posiadać w szafie prawidłowo dobrany garnitur, o pięknym kroju dobrze dobranym kolorze i tkaninie z jakiej będzie uszyty. Bal, spotkanie biznesowe, ślub studniówka są to okazje w których oczekuje się od mężczyzny nienagannego stroju. Krawat, koszula, buty - są to dodatki które czynią ten strój wyjątkowym i uroczystym. W naszej pracowni znajdziesz fachowych doradców którzy dobiorą dla Ciebie odpowiedni krój, kolor i tkaninę. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie. Możesz zaufać naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu a na pewno będziesz usatysfakcjonowany. W naszej ofercie znajdziesz:

Wyróżniamy trzy typy garniturów:

  1. Garnitur dwuczęściowy - obecnie najbardziej popularny i pożądany. Występuje w wersji na jeden lub dwa guziki. W modelu na dwa guziki marynarka może posiadać jedno rozcięcie z tyłu na samym środku lub dwa rozcięcia po bokach.
  2. Garnitur dwurzędowy - posiada dwa rozcięcia z boku ale nigdy z tyłu, występuje również w wersji bez rozcięć. Optycznie sprawia że sylwetka staje się większa.
  3. Garnitur trzyczęściowy - najbardziej klasyczny ze wszystkich typów. Marynarka kamizelka i spodnie są wykonane najczęściej z tego samego materiału. Noszony najczęściej na wszelkiego rodzaju uroczystości.

Frak

Frak jest to strój bardzo formalny - najbardziej elegancki męski strój wieczorowy, przeznaczony do noszenia wyłącznie wieczorem po godzinie 18-stej. Jest zakładany na wyjątkowe okazje takie jak ślub lub oficjalna wizyta. Składa się z bardzo charakterystycznej marynarki - co ciekawe nigdy nie zapinanej z przodu. Nosimy do niego spodnie bez mankietów z lampasem. Ważnym elementem fraka jest biała kamizelka, biała usztywniona z przodu koszula, biała muszka oraz biała poszetka. Jeśli chcesz wyglądać niepowtarzalnie i wyjątkowo frak jest właśnie dla Ciebie.

Smoking

Smoking jest to strój pośredni między garniturem a frakiem - bardziej elegancki od garnituru ale mniej oficjalny niż frak. Smokingu nie nosimy również nigdy przed godzina 18-stą. Składa się z czarnej marynarki, jedno lub dwurzędowej z gładkimi klapami, z czarnych spodni z pojedynczym lampasem, atłasowego pasa lub czarnej lub białej kamizelki oraz czarnej muszki i białej poszetki.

Surdut

Surdut składa się z przedłużonej dwurzędowej marynarki jest równie elegancki jak smoking lecz mniej elegancki niż frak. Guziki zawsze są pokryte materiałem. Klasyczny surdut występuje w kolorze marengo.. Nie występują tutaj kieszenie zewnętrzne - jedyna dopuszczalna jest kieszonka na chusteczkę. Nosimy do niego sztuczkowe spodnie, kamizelki z klapami, fular (zamiast krawatu) szelki, cylindry i białe koszule.

Mundur

Możesz nam całkowicie zaufać w kwestii szycia mundurów - mamy w tym spore doświadczenie. Począwszy od mundurów wojskowych poprzez mundury historyczne, dla orkiestr, stylizowane, dla różnego rodzaju instytucji a skończywszy na galowych mundurach górniczych. Zawsze są one uszyte w stu procentach zgodnie z wymogami ustawodawcy.

Garnitur dla chłopców

Wiemy doskonale jak przeistoczyć małego urwisa w uroczego dżentelmena - mamy przecież na to tyle okazji. Dobierzemy idealnie krój i materiał sprawimy że przymiarki okażą się wspaniała zabawą dla Twojego dziecka.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Zaufaj pracowni krawieckiej z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, a gwarantujemy Ci, że będziesz w stu procentach zadowolony i jeszcze nie raz zapragniesz coś u nas uszyć.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.