Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Kamizelka do szustokoru Przebranie dziecięce Peleryna Kawalera Maltańskiego Szustokor Peleryna Klubu Wabiarzy Żakiet do jazdy konnej

SZYJEMY STROJE TEATRALNE I PRZEBRANIA
DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Jest wiele okazji aby na jedną noc, parę godzin stać się kimś innym niż jesteśmy na co dzień. Jedną z najpopularniejszych imprez na których przeistaczamy się w królowe, rycerzy, wampiry czy seksowne pokojówki jest karnawał. Daje on rozliczne możliwości do stworzenia nowego, niecodziennego wizerunku. 

Modne stają się przebieranki podczas wieczorów panieńskich czy kawalerskich gdzie królują seksowne przebrania. I coraz popularniejsze są imprezy tematyczne, na których gospodarze dla zapewnienia odpowiedniego klimatu zachęcają do przybycia w strojach z danej epoki.

Możliwości dobrej zabawy jest wiele a granicą może być jedynie wyobraźnia.

W naszej pracowni zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły na oryginalne stroje i ekstrawaganckie przebrania. Pomożemy pobudzić wyobraźnię, zainspirujemy, opracujemy projekt i wykonamy odpowiednią kreację. 

Dzięki dbałości o detale i estetykę wykonania stroje uszyte w naszej pracowni zapewnią każdemu przebierańcowi przednią zabawę na balu maskowym, karnawałowym czy imprezie w kameralnym gronie.

Szyliśmy - Pelerynę Czerwonego Kapturka