Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
JOLA PRZEBINDA
PRACOWNIA KRAWIECKA
Kamizelka do szustokoru Przebranie dziecięce Peleryna Kawalera Maltańskiego Szustokor Peleryna Klubu Wabiarzy Żakiet do jazdy konnej

SZYJEMY STROJE I PRZEBRANIA HISTORYCZNE

W naszej pracowni realizujemy także zamówienia na stroje historyczne. Szyjemy ubiory historyczne na potrzeby szkół, teatrów, bractw rycerskich i innych organizacji w których wymagane są stroje z epoki.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie konieczne do pracy nad konstrukcją i wykonaniem oryginalnych strojów historycznych. Najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz fachowa wiedza pozwalają nam zapewnić Państwa, że Wasze stroje historyczne będą wierną kopią oryginałów.

Szustokor - uszyty w naszej pracowni z dbałością o detale strój eleganta z XVIII wieku, sięgający swymi korzeniami wojskowego munduru.

Nasza pracownia posiada wieloletni staż w rekonstrukcji ubiorów historycznych. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas tych lat pozwala nam zaoferować swoje usługi klientom o szczególnych wymaganiach.

Jednymi z takich klientów są członkowie Zakonu Maltańskiego dla których szyjemy stroje niezbędne podczas oficjalnych uroczystości i wszelkich imprez wymagających odpowiedniego dla nich stroju.

Pracownia Joli Przebindy to miejsce w którym ubierzemy wszystkich Rycerzy Mieczowych od szeregowych członków zakonu po samego Wielkiego Mistrza.

 

Szyjemy także stroje i uniformy dla pracowników muzeum.