RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Nasza Pracownia Krawiecka Rzeszów specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Posiadane przez nas bogate doświadczenie sprawia, że umiemy sprostać wymaganiom klientów - nawet tych najbardziej wybrednych. Wiemy, jak istotny jest dobrze dobrany garnitur, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie, dbając o najmniejsze szczegóły. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Szycie na miarę - z czym to się je?

Nasi pracownicy w Rzeszowie dokonają wyceny projektu i określą koszty związane z usługą szycia oraz czas wymagany do realizacji zamówienia. Oferujemy doradztwo klientom zarówno odnośnie wyboru odpowiedniego fasonu, jak również sugerujemy, jaki materiał wybrać oraz na jaki sposób wykończenia się zdecydować, aby stworzony przez nas garnitur służył jak najdłużej. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata mody i w naszych projektach staramy się twórczo połączyć tradycję i nowoczesność. Jesteśmy gotowi na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie. Krawiectwo to dla nas przede wszystkim pasja, która daje nam możliwość realizacji pragnień naszych klientów w Rzeszowie.

Styl i szyk

Poprawnie dopasowany garnitur z pewnością dodaje mężczyźnie klasy. Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien mieć w swojej garderobie chociażby jeden, nawet jeśli ma on być zakładany tylko na wyjątkowe okazje. Składając zamówienie na garnitur na miarę, możecie wybrać tkaninę z jakiej zostanie stworzony i wybrać najwyższą jakość. Dzięki zdjęciu miary, materiał i krój dostosują się do Waszego ciała oraz ruchów, dając gwarancję wygody użytkowania. Jak wiadomo, komfort jest to rzecz najważniejsza, jeśli mówimy o noszeniu takiego stroju. Dobrze skrojony garnitur może być jak druga skóra i jest tak samo wygodny jak sportowe ubranie.

Rodzaje garniturów

Nasza pracownia w Rzeszowie oferuje szycie na każdą okazję. Dla pana młodego przygotujemy garnitur ślubny. Mamy w ofercie także wersje wieczorowe, biznesowe, jak również sportowe. Przyjmujemy zamówienia na poszczególne elementy garderoby męskiej, można więc zamówić u nas samą marynarkę lub spodnie. Szczególną pozycją w ofercie są modele dla chłopców, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas pierwszej komunii świętej, czy jako strój na wytwornym weselu lub studniówce. Dla amatorów stylu vintage uszyjemy garnitur dwurzędowy lub frak. Właściwie, to nie ma takiego zamówienia, któremu nie bylibyśmy w stanie sprostać. Indywidualne podejście do każdego klienta jest obietnicą satysfakcji i otrzymania ubrania najwyższej jakości.