RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Prowadzona przez nas Pracownia Krawiecka Tarnów specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Posiadamy długoletnie doświadczenie, co sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom klientów - nawet tych najbardziej wymagających. Wiemy, jak ważny jest dobrze uszyty garnitur, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o detale. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Szycie na miarę - z czym to się je?

Nasi pracownicy w Tarnowie dokonają wyceny projektu i określą koszty powiązane z usługą szycia, a także czas wymagany do realizacji zamówienia. Oferujemy doradztwo naszym klientom zarówno co do wyboru właściwego fasonu, jak i sugerujemy, jaką tkaninę wybrać oraz na jaki sposób wykończenia się zdecydować, aby stworzony przez nas strój służył jak najlepiej. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata mody i w naszych projektach potrafimy skutecznie połączyć tradycję i nowoczesność. Gotowość na każde, nawet najbardziej nietypowe wyzwanie - to nas wyróżnia! Krawiectwo jest dla nas przede wszystkim pasją, która daje nam możliwość urzeczywistniania pragnień naszych klientów w Tarnowie.

Styl i szyk

Poprawnie skrojony garnitur bez wątpienia dodaje mężczyźnie uroku. Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien mieć w swojej szafie chociażby jeden, nawet jeśli ma on być zakładany tylko na specjalne okazje. Zamawiając garnitur na miarę, możecie wybrać tkaninę z jakiej zostanie stworzony i wybrać najwyższą jakość. Dzięki zdjęciu miary, materiał i krój dostosują się do Waszego ciała oraz ruchów, dając gwarancję wygody użytkowania. Jak wiadomo, komfort to rzecz podstawowa, jeśli mowa o użytkowaniu takiego stroju. Właściwie dopasowany garnitur staje się jak druga skóra i jest równie wygodny jak bardziej casualowe ubranie.

Rodzaje garniturów

Nasza pracownia w Tarnowie oferuje szycie na każdą okazję. Dla przyszłego małżonka zrealizujemy garnitur ślubny. Mamy w ofercie także wersje wieczorowe, biznesowe, jak również sportowe. Szyjemy też poszczególne elementy garderoby męskiej, można więc zamówić u nas samą marynarkę lub spodnie. Szczególną pozycją z oferty są modele dla chłopców, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas pierwszej komunii świętej, czy jako kreacja na szykownym weselu lub studniówce. Dla miłośników stylu vintage przygotujemy garnitur dwurzędowy lub frak. Tak naprawdę, to nie ma takiego zamówienia, któremu nie bylibyśmy w stanie podołać. Indywidualne podejście do każdego kontrahenta jest obietnicą satysfakcji i otrzymania ubrania najwyższej jakości.