RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Prowadzona przez nas Pracownia Krawiecka Warszawa specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że umiemy sprostać oczekiwaniom klientów - nawet tych najbardziej wymagających. Wiemy, jak istotny jest dobrze dobrany garnitur, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o detale. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szycie na miarę - z czym to się je?

Nasi pracownicy z Warszawy wycenią dla Was projekt i określą koszty powiązane z usługą szycia oraz czas niezbędny do realizacji zamówienia. Doradzamy naszym klientom zarówno odnośnie wyboru odpowiedniego fasonu, ale również sugerujemy, jaką tkaninę wybrać oraz na jaki sposób wykończenia się zdecydować, aby stworzony przez nas garnitur służył jak najdłużej. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami ze świata mody i w projektach staramy się skutecznie połączyć tradycję i nowoczesność. Jesteśmy gotowi na każde, nawet najbardziej wymagające wyzwanie. Krawiectwo to dla nas przede wszystkim pasja, która daje nam możliwość realizacji pragnień naszych klientów w Warszawie.

Styl i szyk

Właściwie dobrany garnitur z pewnością dodaje mężczyźnie pewności siebie. Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien mieć w swojej garderobie chociażby jeden, nawet jeżeli ma on być noszony tylko na wyjątkowe okazje. Szyjąc na miarę, możecie wybrać materiał z jakiego zostanie stworzony, a tym samym najwyższą jakość. Dzięki zdjęciu miary, tkanina i krój dostosują się do Waszego ciała oraz ruchów, zapewniając wygodę użytkowania. Jak wiadomo, komfort jest to rzecz bardzo ważna, jeśli mówimy o użytkowaniu takiego stroju. Właściwie skrojony garnitur powinien być jak druga skóra i być równie wygodnym jak bardziej casualowe ubranie.

Rodzaje garniturów

Nasza pracownia w Warszawie oferuje szycie na każdą okazję. Dla pana młodego uszyjemy garnitur ślubny. Mamy w ofercie także wersje wieczorowe, biznesowe, jak również sportowe. Szyjemy również poszczególne elementy garderoby męskiej, można więc zamówić u nas samą marynarkę lub spodnie. Specjalną pozycją w ofercie są modele dla chłopców, które świetnie zdadzą egzamin zarówno podczas pierwszej komunii świętej, czy jako strój na wytwornym weselu lub studniówce. Dla amatorów rozwiązań tradycyjnych przygotujemy garnitur dwurzędowy lub frak. Właściwie, to nie istnieje takie zamówienie, któremu nie bylibyśmy w stanie sprostać. Personalne podejście do każdego kontrahenta jest obietnicą satysfakcji i otrzymania produktu najwyższej próby.