RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Budowanie wizerunku przedsiębiorstwa odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej przedstawicieli. Dlatego posiadanie eleganckiego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle istotne. Elegancko ubrany mężczyzna odruchowo budzi respekt, a także wygląda profesjonalnie, więc obdarzamy go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy. Należy nadmienić, że strój skrojony w pracowni krawieckiej w Krakowie gwarantuje wygodę i komfort noszenia, co także ma ogromny wpływ na samoocenę jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak ważne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Mierząc strój w sklepie, nawet tym bardziej ekskluzywnym, oferującym ubrania z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować go idealnie. Najpewniej i tak czeka Was wycieczka do krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie niewielkie poprawki są konieczne, czasem źle wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać. Ustandaryzowany krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej figurze, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Poza tym, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w tym samym ubraniu. Co prawda nie jest to faux pas, niemniej sprawi, że nie wyróżnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby zapaść w pamięć.

Urok niepowtarzalności

Decydując się na garnitur szyty na miarę w pracowni krawieckiej w Krakowie, macie gwarancję, że otrzymujecie unikalny produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi wymaganiami. Tak niewielki szczegół, jak ukryta kieszonka na papierośnicę czy telefon posiada wpływ na komfort użytkowania ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko okryciem wierzchnim. Macie też pewność, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się te naturalne, gdyż lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to produkt, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej Pracowni Krawieckiej Kraków potrzeby klienta są na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas celem. Mamy świadomość, jak ważny w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego tworzymy ubrania zawsze najwyższej jakości, aby mogły spełnić oczekiwania klientów. Przez lata działalności zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.