RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Budowanie wizerunku przedsiębiorstwa odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej reprezentantów. Dlatego posiadanie wytwornego garnituru przez przedstawicieli świata biznesu jest tak bardzo istotne. Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi szacunek, a także wygląda profesjonalnie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy. Warto nadmienić, że skrojony w Tarnowie pod potrzeby klienta strój zapewnia wygodę i komfort noszenia, co także ma ogromny wpływ na samoocenę jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Kupując model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym produkty z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju idealnie. Prawdopodobnie i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie drobne poprawki bywają konieczne, czasem źle wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się dobrze układać. Standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej sylwetce, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Oprócz tego, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w takim samym ubraniu. Może nie jest to faux pas, ale sprawi, że nie wyróżnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby dać się zapamiętać.

Urok niepowtarzalności

Decydując się na garnitur szyty na miarę w naszej Pracowni Krawieckiej Tarnów, macie gwarancję, że otrzymujecie unikatowy produkt, który został spersonalizowany wedle Waszych wymagań. Tak drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon ma wpływ na komfort noszenia takiego ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Możecie być pewni, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się te naturalne, gdyż lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to strój, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej w Tarnowie życzenia klienta są na pierwszym miejscu. Jego satysfakcja jest dla nas priorytetem. Mamy świadomość, jak ważny w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego oferowane przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. W trakcie trwania działalności obdarzyło nas zaufaniem wielu reprezentantów świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.