RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Kreowanie wizerunku firmy odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej przedstawicieli. Z tej przyczyny posiadanie wytwornego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle istotne. Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi respekt, a także wygląda jak profesjonalista w swojej dziedzinie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy. Należy wspomnieć, że skrojony pod potrzeby klienta strój daje gwarancję wygody i komfortu użytkowania, co również ma ogromny wpływ na autoprezentację jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Wybierając model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym towary z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju idealnie. Najpewniej i tak czeka Was wycieczka do krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie niewielkie poprawki są konieczne, czasem niekorzystnie wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać. Ustandaryzowany krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej figurze, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Oprócz tego, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w identycznym ubraniu. Może nie jest to faux pas, ale sprawi, że nie wyróżnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby dać się zapamiętać.

Urok niepowtarzalności

Zamawiając garnitur szyty na miarę w Pracowni Krawieckiej Warszawa, macie gwarancję, że otrzymujecie unikalny produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi wymaganiami. Tak niewielki szczegół, jak ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon posiada wpływ na komfort noszenia takiego ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko okryciem wierzchnim. Macie też pewność, że zostanie uszyte z najwyższej jakości materiału, który sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się tkaniny naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to strój, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej w Warszawie pragnienia klienta są na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Mamy świadomość, jak kluczowy w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego oferowane przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. Przez lata działalności zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.