RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Budowanie wizerunku korporacji odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej reprezentantów. Z tego powodu posiadanie wytwornego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle ważne. Elegancko ubrany mężczyzna instynktownie budzi szacunek, a także wygląda profesjonalnie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie korporacji. Warto wspomnieć, że skrojony we Wrocławiu pod potrzeby klienta strój daje gwarancję wygody i komfortu użytkowania, co także ma ogromny wpływ na autoprezentację jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Wybierając model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym ubrania z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju idealnie. Prawdopodobnie i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie małe poprawki bywają konieczne, czasem źle wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać. Ustandaryzowany krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej sylwetce, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Poza tym, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w tym samym garniturze. Co prawda nie jest to faux pas, ale sprawi, że nie wyodrębnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby dać się zapamiętać.

Urok niepowtarzalności

Zamawiając garnitur szyty na miarę w Pracowni Krawieckiej Wrocław, macie gwarancję, że otrzymujecie unikalny produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi wymaganiami. Tak drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na papierośnicę czy telefon wpływa na komfort użytkowania takiego ubrania, które staje się czymś więcej niż zwykłym okryciem wierzchnim. Możecie być pewni, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się materiały naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na odpowiednie przewietrzenie ciała. Taki garnitur to produkt, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej we Wrocławiu pragnienia klienta są na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas celem. Mamy świadomość, jak kluczowy w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego szyte przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. Przez lata działalności obdarzyło nas zaufaniem wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.