RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitury ślubne Warszawa

 Ślub to wyjątkowa chwila, do której przygotowania trwają zwykle wiele miesięcy. W tak wyjątkowym dniu Młoda Para powinna przyciągać wzrok zaproszonych gości. To, na co zwraca się szczególną uwagę, to suknia Młodej oraz garnitur Młodego. Garnitur ślubny na miarę, wykonany w pracowni krawieckiej, jest doskonałym rozwiązaniem, które zapewnia wspaniały efekt oraz gwarancję, że tego dnia, mężczyzna będzie wyglądał absolutnie wyjątkowo. 

Poczucie dobrego smaku, wysoka jakość wykonania oraz zapewnienie swobody ruchu - tak można opisać garnitury do ślubu Warszawa, które dostaniecie Państwo w naszej pracowni krawieckiej. Co więcej, tak skrojony strój można dopasować do modelu sukni Panny Młodej, by w efekcie kreacje Nowożeńców tworzyły dopasowaną i estetyczną całość. Garnitury ślubne na miarę Warszawa dają ogromne możliwości wyboru odpowiedniego modelu, dlatego nie wahamy się zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej pracowni. 

Ten jedyny dzień…

 Zakup gotowego garnituru z pozoru wydaje się prostszym wariantem. Należy jednak pamiętać, że niemal nigdy nie udaje się to bez przeróbek. Przyszycie guzika, zwężenie nogawek, skrócenie rękawów i wiele innych drobnostek, które są niezbędne, by garnitur pasował idealnie. W związku z tym niejednokrotnie dużo łatwiejsze okazuje się finalnie uszycie nowego zestawu. Garnitury ślubne na miarę Warszawa nie wymagają dodatkowych przeróbek, zatem od razu są gotowe do założenia i przetańczenia w nich całej nocy. Warto w tym szczególnym dniu założyć wyjątkowy komplet - garnitur ślubny na miarę - w którym Pan Młody będzie się prezentował wręcz oszałamiająco.

Garnitur ślubny na miarę - zalety

Uszycie garnituru ślubnego na miarę generuje liczne korzyści. Przede wszystkim ta opcja daje możliwość dopasowania stroju do sylwetki mężczyzny, wydobywając jej zalety oraz maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancję, że każdy, nawet najmniejszy szczegół będzie do Was doskonale pasował. Jest to istotne zwłaszcza dla panów o nietypowych budowach ciał, cechujących się znacznym wzrostem, długimi kończynami oraz szczupłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle boryka się z problemem, jakim są za krótkie nogawki spodni czy rękawy marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie wszelkich detali i pozwala na zaprojektowanie w pełni spersonalizowanego stroju, odpowiadającego na potrzeby Pana Młodego.

Krój, materiał i kolor grają rolę

Kolejną zaletą jest możliwość wyboru kroju garnituru oraz materiału czy deseniu. Kolor to następny element, który jest bardzo ważny w dobieraniu garnituru ślubnego. Dzięki temu łatwiej dopasować ton, który będzie korespondował z dodatkami Panny Młodej czy aranżacją całości wesela. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w krawiectwie, naszą pracownię wyróżnia profesjonalizm. Wykonujemy wysokiej jakości zamówienia, co niezwykle cenią nasi Klienci. 

Cechuje nas ponadto staranność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jeśli jesteście zainteresowani oryginalnym krojem, który będzie się wyróżniał wśród innych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy we wszystkim Państwu doradzą oraz wycenią wstępny koszt szycia garnituru. Zależy nam, aby nasi Klienci zostali obsłużeni jak najlepiej, dlatego dokładamy wszelkich starań w trosce o Państwa komfort. Jeśli garnitury do ślubu Warszawa - to tylko u nas!