RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

W tak doniosłej chwili, jaką jest dzień złożenia przysięgi małżeńskiej, nie tylko panna młoda powinna przyciągać uwagę zaproszonych gości. Dobrze skrojony garnitur dla pana młodego jest tak samo ważny. Najlepszym rozwiązaniem jest szycie na miarę w pracowni krawieckiej w Warszawie. Wtedy będziecie mieć gwarancję, że będzie leżał jak ulał, zapewniając swobodę ruchu. Tak skrojony strój można dopasować do modelu sukni partnerki, aby kreacje nowożeńców tworzyły dopasowaną i estetyczną całość.

Ten specjalny dzień

Zakup gotowego ubiór tylko z pozoru może się wydawać bardziej wygodną opcją. Z doświadczenia wiemy, że taki garnitur i tak będzie wymagał niewielkich przeróbek i dopasowania go do potrzeb klienta. Dlatego łatwiejszym wyjściem jest uszycie stroju ślubnego - dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. W tak wyjątkowym dniu, jakim jest chwila zaślubin nie powinniście iść na żaden kompromis. Skoro macie go zapamiętać na całe życie, warto zadbać, aby w tym wspomnieniu nie znalazły się narzekania na źle leżący garnitur. Zwłaszcza, że zamierzacie przetańczyć w nim całą noc, aż do białego rana.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego na miarę to wiele korzyści. Ponad wszystko daje możliwość dopasowania stroju do sylwetki wydobywając jej zalety oraz maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu uzyskujecie gwarancję, że każdy najmniejszy szczegół będzie na Was doskonale pasował. Dotyczy to zwłaszcza panów o nietypowej budowie, cechujących się znacznym wzrostem, długimi kończynami oraz szczupłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle boryka się z problemem, jakim są za krótkie nogawki spodni czy rękawy marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie szczegółów i pozwala na spersonalizowane zaprojektowanie stroju. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru kroju garnituru oraz materiału, deseniu, a także koloru, co jest istotne, jeśli ma się wpisać w aranżację całości wesela.

Nasza pracownia krawiecka w Warszawie posiada długoletnie doświadczenie w szyciu. Cechuje nas profesjonalizm, staranność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Podołamy nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeśli jesteście zainteresowani oryginalnym krojem, który będzie się wyróżniał wśród innych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy w Warszawie doradzą Wam we wszystkim i wstępnie wycenią koszt uszycia garnituru. Zależy nam, aby nasi klienci zostali obsłużeni na wysokim poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam świadomość dobrze wykonanej pracy.