RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

W tak wyjątkowej chwili, jaką jest złożenie przysięgi małżeńskiej, nie tylko narzeczona powinna przyciągać wzrok zaproszonych gości. Odpowiednio skrojony garnitur dla pana młodego jest tak samo ważny. Najlepszym rozwiązaniem jest szycie na miarę w pracowni krawieckiej we Wrocławiu. Wtedy można mieć gwarancję, że będzie leżał jak ulał, dając swobodę ruchu. Tego rodzaju strój należy również dopasować do stylu sukni panny młodej, aby kreacje nowożeńców tworzyły dopasowaną i wysmakowaną całość.

Ten wyjątkowy dzień

Kupno gotowego ubioru tylko pozornie wydaje się bardziej wygodną opcją. Z doświadczenia wiemy, że taki garnitur i tak będzie potrzebował drobnych przeróbek i dopasowania go do potrzeb klienta. Z tego powodu łatwiejszym wyjściem jest uszycie stroju ślubnego - wtedy będziecie mieć gwarancję, że wszystko jest tak, jak powinno. W tym niepowtarzalnym dniu, jakim jest złożenie przysięgi małżeńskiej nie powinniście iść na najmniejszy kompromis. Skoro macie go zachować w pamięci na zawsze, warto postarać się, aby w tym wspomnieniu nie było miejsca na narzekania na uwierający garnitur. Zwłaszcza, jeśli macie zamiar przetańczyć w nim całą noc, aż do białego rana.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego na miarę daje wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na dopasowanie stroju do sylwetki, wydobywając jej walory oraz chowając ewentualne niedoskonałości. Dzięki temu otrzymujecie gwarancję, że każdy detal będzie na Was doskonale pasował. Dotyczy to zwłaszcza panów o niestandardowej sylwetce, cechujących się znacznym wzrostem, długimi kończynami oraz smukłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle musi się borykać z problemem, jakim są za krótkie nogawki spodni czy rękawy marynarki. Zdjęcie miary gwarantuje dopasowanie szczegółów i pozwala na spersonalizowane zaprojektowanie stroju. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru rodzaju garnituru oraz tkaniny, deseniu, a także koloru, co jest ważne, jeśli ma się wpisać w aranżację całości wesela.

Nasza pracownia krawiecka we Wrocławiu posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu. Cechuje nas profesjonalizm, staranność oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeżeli jesteście zainteresowani oryginalnym krojem, który wyróżni się wśród innych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy we Wrocławiu wspomogą Was dobrą radą i wstępnie oszacują koszt uszycia garnituru. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali usługę na najwyższym poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam satysfakcję.