RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Suknia ślubna Suknia ślubna Suknia ślubna Surdut do ślubu Suknia ślubna Suknia ślubna

Mogłoby się wydawać, że szycie ubrań na miarę odchodzi do lamusa. Lubimy szybkie zakupy, często kupujemy ubrania online, nie zawsze zwracamy uwagę na jakość wykonania czy rodzaj materiału. A jednak wciąż tradycyjne krawiectwo ma szereg zalet, których nigdy nie przebije kupowanie ubrań w centrach handlowych!

Możesz zrealizować swoją wizję

To – naszym zdaniem – jeden z największych plusów szycia ubrań u krawcowej. Jeśli wydaje ci się, że w każdym sklepie spotykasz te same kroje czy wzory, jesteś znudzony ofertą sieciówek, masz w głowie własne pomysły na to, jak dobrze wyglądać – powinieneś skorzystać z usług krawieckich. Tylko w ten sposób masz wpływ na fason, długość, rodzaj materiału czy wzór i możesz być pewny, że ubranie będzie idealnie leżało. Możesz uszyć sukienkę, jakiej nie ma nikt inny. Oryginalność, pomysłowość, wpływ na proces tworzenia – jeśli za tym tęsknisz, nie zastanawiaj się dłużej!

Oczywiście, uszycie każdego stroju na indywidualne zamówienie wymaga cierpliwości – trzeba zaplanować przymiarki, czasem coś zmodyfikować… Efekty wynagrodzą jednak dłuższy czas oczekiwania!

Nietypowe stroje? Tylko u krawcowej!

Sukienka, garnitur do ślubu, kombinezon, garsonka – to ubrania, które od biedy można znaleźć w sklepach odzieżowych. Co jednak w sytuacji, gdy potrzebujesz czegoś niecodziennego, stroju na specjalną okazję, kostiumu, przebrania, uniformu…?

Tu z pomocą przychodzą zakłady krawieckie. Doświadczone krawcowe bez problemu podejmą się najróżniejszych wyzwań: stroje dla teatrów i muzeów, stroje historyczne, mundury myśliwskie, strój sakralny, jeździecki, dla obsługi hotelu, orkiestry… Oprócz tego w dobrych zakładach zrealizujesz inne nietypowe zlecenia, takie jak szycie flagi czy sztandarów historycznych.

Wymarzona sukienka ślubna i garnitur szyty na miarę

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Sukienkę ślubną zakłada się najczęściej tylko na ten jeden specjalny wieczór, a wcześniej długo szuka się idealnego modelu. Czy musimy wybierać gotowce z katalogów? Absolutnie nie! Krawcowa zrealizuje nawet najśmielsze wizje. Jeśli całe życie marzymy o konkretnej sukni ślubnej, a to, co znajdujemy w sklepach, nas nie satysfakcjonuje – nie kupujmy byle czego! Wesele to właśnie ta okazja, kiedy można zaszaleć i uszyć jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną!

Podobnie z garniturem ślubnym szytym na miarę. To zawsze gwarancja perfekcyjnego wyglądu, nawet jeśli wymiary naszej sylwetki nie są standardowe. Dodatkowo możemy sami wybrać odpowiedni materiał – zwłaszcza na przyjęcia organizowane latem, kiedy szukamy komfortowych, przewiewnych, a równocześnie eleganckich tkanin.