RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Kamizelka do szustokoru Przebranie dziecięce Peleryna Kawalera Maltańskiego Szustokor Peleryna Klubu Wabiarzy Żakiet do jazdy konnej

Stroje, mundury i przebrania historyczne - Szycie na miarę

W naszej pracowni realizujemy także zamówienia na stroje historyczne. Szyjemy ubiory historyczne na potrzeby szkół, teatrów, bractw rycerskich i innych organizacji w których wymagane są stroje z epoki.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie konieczne do pracy nad konstrukcją i wykonaniem oryginalnych strojów historycznych. Najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz fachowa wiedza pozwalają nam zapewnić Państwa, że Wasze stroje historyczne będą wierną kopią oryginałów.

Szustokor - uszyty w naszej pracowni z dbałością o detale strój eleganta z XVIII wieku, sięgający swymi korzeniami wojskowego munduru.

Szycie strojów i mundurów historycznych

Nasza pracownia posiada wieloletni staż w rekonstrukcji ubiorów historycznych. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas tych lat pozwala nam zaoferować swoje usługi klientom o szczególnych wymaganiach.

Jednymi z takich klientów są członkowie Zakonu Maltańskiego dla których szyjemy stroje niezbędne podczas oficjalnych uroczystości i wszelkich imprez wymagających odpowiedniego dla nich stroju.

Pracownia Joli Przebindy to miejsce w którym ubierzemy wszystkich Rycerzy Mieczowych od szeregowych członków zakonu po samego Wielkiego Mistrza.

 

Szyjemy także stroje i uniformy dla pracowników muzeum.