RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

GARNITURY NA LATO - SZYCIE NA MIARĘ

Lato to czas swobody i wygody, podczas którego można sobie pozwolić na nieco odzieżowego luzu. Słoneczne lato niejako wymusza jasne barwy, lekkie tkaniny i nieformalną elegancję.

Jednak nie każdy może pozwolić sobie na urlop w T-shircie i krótkich spodenkach. Dla tych, którzy zmuszeni przez wewnętrzny regulamin firmy, każdego dnia podążają do pracy w garniturze a także dla mężczyzn lubiących codzienny szyk w dobrym guście stworzyliśmy specjalną ofertę letnich garniturów szytych na miarę.

Letnie garnitury, szyte w naszej pracowni doskonale spełnią swe zadanie jako uniform służbowy, ubiór odpowiedni na letnie party w ogrodzie czy elegancki strój Pana Młodego. Garnitury na lato szyjemy z tkanin pochodzących z naszych własnych zasobów, sprowadzanych na zamówienie klienta lub z materiałów powierzonych.

Tkaniny polecane przez naszą pracownię to len, lekka wełna i jedwab. Polecamy je nie tylko do uszycia letniego garnituru. Doskonale sprawdzą się także jako materiały na letni smoking, frak czy surdut.

Letnie garnitury jakie szyjemy w Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy to stroje zapewniające wygodę, swobodę ruchów a co najważniejsze komfort podczas upalnych dni w biurze, spotkania towarzyskiego czy biznesowego weekendu.

Doskonała znajomość sztuki krawieckiej, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół pozwalają nam zaoferować swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zapraszamy do naszej pracowni gdzie wspólnie stworzymy garnitur ślubny, które stanie się drugą skórą.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody oraz naszą ofertą związaną z szyciem garniturów na miarę