RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Stroje historyczne Rzeszów

Uszycie stroju historycznego stanowi nie tylko wyzwanie krawieckie – wymaga również zaawansowanej wiedzy na temat historii mody. Aby dostosować się do Państwa oczekiwać, krawcowa musi wiedzieć, jak wyglądają ubrania z poprzednich epok. W Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy do szycia podchodzimy z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Lata ćwiczeń umiejętności krawieckich pozwalają na szczegółowe odtworzenie stylu i detali strojów historycznych. Jesteśmy w stanie wykonać zdecydowaną większość ubiorów z dawnych lat, a Państwo mogą cieszyć się wysokim stopniem podobieństwa i  przede wszystkim jakością. Stroje historyczne na miarę Rzeszów? Możemy zapewnić gwarancję satysfakcji.

Zróżnicowane zastosowania

Zastanawiają się Państwo, jak często są wykorzystywane reprodukcje strojów historycznych? Okazji jest więcej, niż mogłoby się wydawać. Współpracujemy z różnymi instytucjami, które potrzebują ubrań z epoki, jak np. teatry czy szkoły, które wystawiają historyczne spektakle. Tworzymy także reprodukcje bractwom rycerskim, m.in. dla Zakonu Maltańskiego. Stroje historyczne Rzeszów idealnie nadają się do rekonstrukcji wydarzeń sprzed lat, przydając odpowiedniego klimatu, niezależnie od tego, czy ma to być strój na bitwę czy na ucztę. Wytworne przyjęcia z motywem inspirowanym dawną modą również są odpowiednią sytuacją, aby zamówić strój historyczny szyty na miarę. Reprodukcje sprawdzą się przy każdej okazji, która wymaga ubrania nie z tej epoki.

Profesjonalizm wykonania

Uszycie stroju z danej epoki, który będzie robił wrażenie i wyglądał wiarygodnie, musi zostać poprzedzone zbieraniem wystarczającej ilości informacji. Chcemy, aby końcowy produkt wyglądał idealnie. Wysoki poziom umiejętnościami krawieckich łączymy z zaangażowaniem w szczegóły projektu. Każdy strój z epoki wymaga dbałości o detale, które sprawią, że będzie doskonałą repliką danego ubrania. Wykonujemy suknie balowe, płaszcze dla rycerzy, szustokory (bogate stroje męski z XVII w.) i inne kostiumy.  W Pracowni Krawieckiej cechujemy się dbałością o odwzorowanie każdego drobiazgu. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zamówienia, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Stroje historyczne Rzeszów - tylko u nas znajdą Państwo tak wysoką jakość produktów!

Oferta dostosowana do oczekiwań Klientów

Jednym z ważniejszych aspektów naszej pracy jest to, że wszystkie stroje, nie tylko historyczne, są szyte na miarę. W Pracowni Krawieckiej zapewniamy zjawiskowe reprodukcje ubrań i idealne dopasowanie do Państwa oczekiwań. Tylko w mieście Rzeszów stroje historyczne na miarę spełnią Państwa wymagania jakościowe. Potrafimy szczegółowo odtworzyć styl z danej epoki, dostosowując się do wszelkich wskazówek i wymagań, które sprawią, że będą Państwo usatysfakcjonowani. Każda osoba ubrana w reprodukcję stworzoną w Pracowni Krawieckiej będzie zachwycać innych szczegółowością i wykonaniem swojego przebrania. Warto  zapamiętać stroje historyczne na miarę Rzeszów, a po więcej informacji na temat naszych usług krawieckich zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!