RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

GARNITURY ŚLUBNE - SZYCIE NA MIARĘ DO ŚLUBU

Pan Młody ubrany w tak wyjątkowy dzień w garnitur ślubny z naszej pracowni z pewnością będzie miał o jeden powód do stresu mniej :-)

Ślub nie byłby tak wyjątkowym wydarzeniem gdyby nie szczególna oprawa której jednym z najistotniejszych elementów są stroje Państwa Młodych

Wyjątkowość ubioru jaki na ten dzień jest wymagany podkreśla rangę wydarzenia. Szykowny Pan Młody w garniturze szytym na miarę będzie miał zapewnioną odpowiednio godną postawę przed ołtarzem. Dopasowany garnitur pozwoli także świeżo poślubionemu małżonkowi bawić się się do białego rana na weselu w wygodnym i eleganckim stroju. 

Alternatywą dla klasycznego garnituru ślubnego jest smoking - strój niezwykle elegancki i coraz częściej wybierany na tą wielką uroczystość, jaka jest ślub.

Nasza pracownia szyje ślubne garnitury na miarę najbardziej wymagającym klientom. Znamy potrzeby przyszłych Panów Młodych i wiemy, że w parze z eleganckim wyglądem musi iść również wyjątkowa wygoda. Szczególnie w taki dzień jak ślub. 

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wysokogatunkowe tkaniny oraz doskonałe dopasowanie ślubnego garnituru do potrzeb i wymagań klienta. 

Zapraszamy do naszej pracowni gdzie wspólnie stworzymy garnitur ślubny, które stanie się drugą skórą.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody oraz naszą ofertą związaną z szyciem garniturów na miarę