Dofinansowanie UE RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Suknia dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Suknia dla puszystej Spódnica dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Kostium dla puszystej

DLA PUSZYSTYCH - SZYJEMY NA MIARĘ

Wszyscy wiemy jak bardzo po macoszemu w temacie strojów i mody traktowane są kobiety powyżej rozmiaru 44. Sklepy co prawda coś tam oferują dla pań w rozmiarach XXL ale co tu ukrywać są to ubrania po prostu brzydkie. Niezwykle trudno jest znaleźć w sklepie jakiś oryginalny ciekawy ciuszek w dużym rozmiarze.

Jeśli chodzi o młode kobiety o większych niż ich szczuplutkie koleżanki gabarytach to projektanci jakby się sprzysięgli przeciwko nim. Nie dopuszczają do siebie myśli, że kobieta w rozmiarze 46 czy 50 może mieć 20-30 lat. Oferowane, nawet w sklepach z odzieżą w rozmiarach XXL ubrania są absolutnie niedostosowane do potrzeb młodych kobiet.

Pracownia Joli Przebindy jest doskonale przygotowana do ubierania kobiet. Wszystkich. W każdym wieku i w każdym rozmiarze. U nas przygotujemy dla Ciebie kreację na każdą okoliczność. Suknię wieczorową, spódnicę do pracy, żakiet, płaszcz czy suknię ślubną. Idealnie dopasujemy Twój strój do sylwetki i zamaskujemy nim to co będziesz chciała skryć. Oferujemy indywidualne podejście do każdej klientki, fachowe doradztwo w kwestii fasonu i najlepszą jakość wykonania. Z naszego salonu każda kobieta, niezależnie od rozmiaru jaki nosi wychodzi ubrana elegancko, szykownie i niebanalnie. W naszych strojach będziesz tak piękna jak zawsze o tym marzyłaś.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.