RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Mundur górniczy Mundur dla muzeów Mundur myśliwski Mundur górniczy Mundur myśliwski Czaka górnicze

MUNDURY POLICYJNE - SZYTE NA MIARĘ

Coraz więcej Pań decyduje się na pracę w służbach mundurowych, zatem szeregi wojska, policji, Straży Miejskiej od kilkunastu lat zasilane są przez siły kobiece.

Pomimo tego w kwestii strojów dla Pań wykonujących męskie zawody nadal istnieją duże braki na rynku odzieżowym. Szycie mundurów z reguły nadal zlecane jest dużym firmom, w których odzież wykonuje się podług standardowych tabel wymiarów. Pracownia Joli Przebindy oferuje indywidualne szycie mundurów dla kobiecej kadry tychże służb. 

Skrojony i uszyty na miarę, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, mundur policyjny dla kobiety będzie stanowił wygodny strój do pracy. Mundury szyte w pracowni to wygoda i kobiecy wygląd z jednoczesnym podkreśleniem powagi i rangi wykonywanej przez nie profesji. Dopasowanie do sylwetki.

Wieloletnia praca nad specjalnymi zamówieniami pozwoliła nam zdobyć doświadczenie niezbędne do zajmowania się tak szczególnymi strojami jak mundury czy inne uniformy instytucjonalne. W Pracowni Joli Przebindy każda Pani, zatrudniona w służbach mundurowych, zostanie ubrana w mundur codzienny oraz galowy wykonany na miarę i spełniający obowiązujące standardy.

Szyjemy różnego typu mundury galowe na miarę

Szyjemy na miarę mundury, mundury galowe i specjalistyczne uniformy. Oferta Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy obejmuje swoim zakresem również odświętne mundury dla orkiestr oraz profesjonalne ubiory dla pracowników muzeów, uczelni, hoteli i innych sektorów zawodowych w których wymogiem jest uniformizacja stroju.

Szczególną uwagą darzymy panie zatrudnione w sektorze służb mundurowych. Nasze mundury i uniformy zapewniają im profesjonalny wygląd z jednoczesnym zachowaniem pełni kobiecości.

Szyjemy także garnitury na miarę oraz fraki, smokingi i surduty