RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Mundur górniczy Mundur dla muzeów Mundur myśliwski Mundur górniczy Mundur myśliwski Czaka górnicze

Mundur policyjny damski - szyty na miarę

W służbach mundurowych z roku na rok przybywa kobiet. Wojsko, Policja, Straż Miejska i inne służby mundurowe szybko stają się zdecydowanie piękniejsze. Aby uwydatnić kobiece piękno, warto podkreślić je odpowiednim strojem służbowym. Niestety mundur policyjny damski tylko nieznacznie różni się od męskiej odzieży policyjnej. O ile na co dzień najważniejszy jest komfort i wygoda w trakcie nieraz wielogodzinnych akcji policji i innych służb, o tyle w trakcie wystąpień galowych przydałby się elegancki mundur policjantki. A przecież pracownicy służb mundurowych bardzo często biorą udział w uroczystościach państwowych i różnego rodzaju defiladach! Proponujemy zatem Paniom klasyczne rozwiązania - szyte na miarę mundury policyjne i nie tylko, które doskonale uwydatnią atuty sylwetki i będą stanowiły świetny strój na podniosłe uroczystości państwowe, czy też na inne okazje wymagające nienagannej prezencji.

Dostępność mundurów dla Pań

Obecnie większość firm zajmujących się szyciem mundurów dla Wojska Polskiego, Policji i innych służb mundurowych robi to na masową skalę. Z tego powodu pojawia się mnóstwo niedociągnięć - mundury policyjne dla kobiet są szyte według narzuconych odgórnie rozmiarów. Jak wiadomo, kobieca sylwetka nieraz potrzebuje zupełnie indywidualnego podejścia krawieckiego i ten standard usług może zapewnić Państwu jedynie szycie na miarę.

Nasza pracownia krawiecka już od wielu lat specjalizuje się w szyciu skrojonych na miarę mundurów dla kobiet. Idealnie dopasowany do sylwetki mundur policyjny damski to konieczność, jeśli sprawują Panie władzę w swojej strukturze. Szyty na miarę mundur policjantki zwraca uwagę nie tylko w trakcie przemówień czy pełnienia innych ważnych funkcji w swojej jednostce. Mundury, które Państwu oferujemy, to nie tylko specjalistyczna odzież dla kobiet - to sposób na podkreślenie rangi i powagi wykonywanego zawodu. Mundur policjantki szyty na miarę daje kobiecie swobodę i jednocześnie gwarantuje jej odpowiedni do sytuacji wygląd, co ma bardzo duże znaczenie - zwłaszcza w trakcie uroczystości z udziałem najwyższych władz państwowych. 

Nasze doświadczenie - mundur policjantki

Pracownia Krawiecka Joli Przebindy posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu kobiecych mundurów na miarę. Poprzez realizację wielu specjalnych zamówień nasza oferta stała się niezwykle bogata, jeśli chodzi o mundur policjantki. Mundur policyjny damski szyty na miarę na podstawie indywidualnych wymiarów i z uwzględnieniem kobiecych potrzeb gwarantuje świetny wygląd i profesjonalizm każdej Pani pracującej w służbach mundurowych. Szyjemy wysokiej jakości mundury użyteczne w codziennej służbie, jak i galowe mundury damskie o zdecydowanie wyższych wymaganiach. W naszej pracowni powstają nie tylko mundury dla policjantek i strażniczek - z oferty Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy mogą skorzystać także Panie pracujące w muzeach, hotelach czy na uczelniach wyższych - wszędzie tam, gdzie obowiązkowa jest uniformizacja stroju.

Szyjemy także garnitury na miarę oraz fraki, smokingi i surduty