RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Kamizelka do szustokoru Przebranie dziecięce Peleryna Kawalera Maltańskiego Szustokor Peleryna Klubu Wabiarzy Żakiet do jazdy konnej

STROJE TEATRALNE I PRZEBRANIA NA WYMIAR

Stroje i przebrania dla dzieci i dorosłych

Jest wiele okazji aby na jedną noc, parę godzin stać się kimś innym niż jesteśmy na co dzień. Jedną z najpopularniejszych imprez na których przeistaczamy się w królowe, rycerzy, wampiry czy seksowne pokojówki jest karnawał. Daje on rozliczne możliwości do stworzenia nowego, niecodziennego wizerunku. 

Modne stają się przebieranki podczas wieczorów panieńskich czy kawalerskich gdzie królują seksowne przebrania. I coraz popularniejsze są imprezy tematyczne, na których gospodarze dla zapewnienia odpowiedniego klimatu zachęcają do przybycia w strojach z danej epoki.

Możliwości dobrej zabawy jest wiele a granicą może być jedynie wyobraźnia.

W naszej pracowni zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły na oryginalne stroje i ekstrawaganckie przebrania. Pomożemy pobudzić wyobraźnię, zainspirujemy, opracujemy projekt i wykonamy odpowiednią kreację. 

Dzięki dbałości o detale i estetykę wykonania stroje uszyte w naszej pracowni zapewnią każdemu przebierańcowi przednią zabawę na balu maskowym, karnawałowym czy imprezie w kameralnym gronie.

Szyliśmy - Pelerynę Czerwonego Kapturka