RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

GARNITURY SZYTE NA MIARĘ

Lubimy dobrze ubranych ludzi. Szczególnie dobrze ubranych mężczyzn. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni to gwarancja dobrego wyglądu i wygody noszenia.

Obserwując naszych klientów, rozmawiając z nimi zyskujemy wiedzę na temat ich potrzeb. Nasi eleganccy mężczyźni podkreślają, że nic nie dodaje tak bardzo pewności siebie jak doskonale uszyty garnitur z wysokojakościowej tkaniny. Cieszy nas zatem niezmiernie radość, jaką okazują właściciele nowych rękodzieł z naszej pracowni!

Garnitur dwurzędowy

Garnitur wieczorowy

Garnitur

Szyjemy garnitury klasyczne, sportowe, ślubne, wizytowe i te na co dzień. Garnitury szyjemy także dla małych mężczyzn. Młody dżentelmen ubrany w wygodny garnitur z pewnością nie będzie miał kłopotu z noszeniem takiego stroju w przyszłości.

Monitorując rynek jesteśmy na bieżąco w temacie mody męskiej zatem ubieramy także mężczyzn bardzo młodych. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni zapewnią modny i wygodny strój na studniówce, balu maturalnym czy samej maturze. 

Marynarka klubowa - szyjemy nie tylko kompletne garnitury. Szyjemy każdy element męskiego stroju.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, iż wiemy co to znaczy ubierać mężczyznę, który wie czego chce i potrafimy stanąć na wysokości zadania.

Zobacz wszystkie nasze realizacje!