RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitury szyte na miarę i na zamówienie

Lubimy dobrze ubranych ludzi. Szczególnie dobrze ubranych mężczyzn. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni to gwarancja dobrego wyglądu i wygody noszenia.

Obserwując naszych klientów, rozmawiając z nimi zyskujemy wiedzę na temat ich potrzeb. Nasi eleganccy mężczyźni podkreślają, że nic nie dodaje tak bardzo pewności siebie jak doskonale uszyty garnitur z wysokojakościowej tkaniny. Cieszy nas zatem niezmiernie radość, jaką okazują właściciele nowych rękodzieł z naszej pracowni!

Garnitur dwurzędowy

Garnitur wieczorowy

Garnitur

Szycie garniturów na miarę

Szyjemy garnitury klasyczne, sportowe, ślubne, wizytowe i te na co dzień. Garnitury szyjemy także dla małych mężczyzn. Młody dżentelmen ubrany w wygodny garnitur z pewnością nie będzie miał kłopotu z noszeniem takiego stroju w przyszłości.

Garnitur na zamówienie

Monitorując rynek jesteśmy na bieżąco w temacie mody męskiej zatem ubieramy także mężczyzn bardzo młodych. Garnitury szyte na miarę w naszej pracowni zapewnią modny i wygodny strój na studniówce, balu maturalnym czy samej maturze. 

Marynarka klubowa - szyjemy nie tylko kompletne garnitury. Szyjemy każdy element męskiego stroju.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, iż wiemy co to znaczy ubierać mężczyznę, który wie czego chce i potrafimy stanąć na wysokości zadania.

Zobacz wszystkie nasze realizacje!