RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Mundur górniczy Mundur dla muzeów Mundur myśliwski Mundur górniczy Mundur myśliwski Czaka górnicze

SZYJEMY STROJE DLA
PRACOWNIKÓW HOTELI I RESTAURACJI

Każdy z nas lubi czasem wyjechać na wakacje czy zjeść kolację w restauracji. Od wakacji oczekujemy wypoczynku w hotelu o wysokim standardzie, oderwania od codzienności i zaspokojenia swych potrzeb poznawczych. W restauracji czy to hotelowej czy każdej innej chcemy zjeść dobre potrawy, ładnie podane i pysznie pachnące. I zarówno w hotelu jak w restauracji chcemy być obsłużeni przez profesjonalistów.

O profesjonalnym podejściu do klienta świadczy także strój obsługi. Wiele hoteli, restauracji czy kawiarni uniformizuje stroje personelu w taki sposób aby harmonizowały one z wystrojem wnętrza czy tematyką aranżacji. Świadczy to o poważnym podejściu do tematu obsługi gości. Schludny wygląd portiera hotelu czy kelnera serwującego potrawy to jeszcze nie wszystko. Ubiór pracownika renomowanej instytucji powinien mówić także o jej prestiżu, renomie oraz jakości usług.

Pracownia Krawiecka Joli Przebindy miała już kilkakrotnie okazję szyć kolekcje na potrzeby hoteli. Ubieraliśmy personel renomowanych hoteli oraz prestiżowych restauracji.

Szyliśmy także stroje służbowe dla mniej znanych obiektów hotelowych, które dzięki doskonałej obsłudze oraz ubraniu swoich pracowników w odpowiednie stroje zyskały dobre recenzje.

Ubiór służbowy musi spełniać kilka warunków. W zależności od potrzeb powinien być elegancki lub na luzie. Ale zawsze musi wyglądać estetycznie i być przyjemny dla oka. Powinien także podkreślać pozycję i stanowisko jakie dzierży nosząca go osoba. Zatem ubiór kierownika hotelu będzie się różnił od stroju portiera a ten będzie inny niż uniform pokojówki. Jednakże każdy z nich musi być wygodny i wytrzymały. W końcu obsługa nosi go na sobie każdego dnia i powinna czuć się w swobodnie i komfortowo.

Stroje służbowe szyte w naszej pracowni spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze kolekcje są eleganckie a jakość wykonania bardzo wysoka. Każdy ubiór szyjemy indywidualnie dopasowując go do oczekiwań osoby, która będzie go nosić.

Szyjemy stroje służbowe zgodnie z zamysłem klienta ale też wspomagamy projektowanie tychże ubiorów. Jeśli brakuje pomysłów służymy pomocą i fachową radą co do wyboru fasonu czy tkaniny. Stroje szyte w naszej pracowni są wytrzymałe, estetycznie wykonane i profesjonalnie dopracowane w każdym szczególe.

Państwa dobrze ubrany pracownik jest reklamą nie tylko Waszą ale i naszą. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą pracownią.