RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Suknia ślubna Suknia ślubna Suknia ślubna Surdut do ślubu Suknia ślubna Suknia ślubna

MODA ŚLUBNA - SZYJEMY NA MIARĘ

W dzień ślubu, gwiazdą błyszczącą najmocniej ma być Panna Młoda. To prawda niepodważalna od wieków. Dlatego wybór sukni do ślubu był i jest jedną z najważniejszych decyzji jakie musi ona podjąć w związku ze swoim zamążpójściem. Temat sukni bywa nierzadko głównym motywem przewodnim rozmów przyszłej żony i jej przyjaciółek na parę miesięcy przed wielkim dniem. Katalogi, czasopisma o modzie, strony internetowe prezentujące modę ślubną przez jakiś czas stają się nieodłącznym towarzystwem dziewczyny która już niebawem ma zostać żoną. Ogląda, wybiera, zachwyca się jakąś kreacją lub ją krytykuje.

Suknia ślubna jest tak wyjątkową kreacją, że niektóre kobiety, na długo przez pojawieniem się w ich życiu tego jedynego, wiedzą już jak będzie ona wyglądała. Ale są też panie bardzo niezdecydowane. Nie mogące podjąć decyzji czasem wręcz do ostatniej chwili. Nie dziwimy się gdyż rzeczywiście moda ślubna oferuje dziś taki ogrom fasonów, tkanin i barw, że przyprawia o zawrót głowy.

Ale suknia ślubna to jeszcze nie wszystko. Trzeba ubrać Pana Młodego. Coraz częściej już przyszły mąż sam zajmuje się swoim strojem. Czasy, kiedy Panna Młoda wybierała garnitur dla narzeczonego odchodzą w niepamięć. Dziś wielu panów podejmuje samodzielną decyzję co do ubioru na ślub. Kreatorzy mody ślubnej, wychodząc naprzeciw potrzebom kawalerów szykujących się do ślubu oferują coraz bogatsze wzornictwo. Fasony garniturów ślubnych zachwycają swą różnorodnością a kolorystyka coraz mocniej odcina się od dyżurnej dawniej czerni. Panowie zatrudnieni w służbach mundurowych, członkowie bractw rycerskich chętnie też składają ślubną przysięgę w mundurze czy w stroju z epoki.

Jednak niezależnie od szerokiej oferty rynkowej, przygotowania do ślubu to nadal stres, nerwówka i niebywały nakład pracy Pary Młodej.

Najnowszym trendem jest także posiadanie na ślubie druhen i drużbów. Ta ważna funkcja, jaką Państwo Młodzi zechcą uhonorować swych przyjaciół wymaga odpowiedniego stroju. Panny Młode niejednokrotnie pragną aby ich druhny wystąpiły w jednakowych sukienkach. I tu zwykle pojawia się problem. Bo o ile już dostaniemy kilka sukienek o tej samej barwie i kroju to okazuje się, że nie każda z druhen wygląda w niej równie dobrze jak inne. Droga Panno Młoda, każda kobieta na ślubie musi wyglądać idealnie a szczególnie druhna gdyż jest ona niejako Twoją reprezentantką. Trzeba ją ubrać w sukienkę, która zapewni właściwe reprezentowanie godności jaką została obdarzona. Jeśli jednym z punktów scenariusza ślubnego są druhny i drużbowie ubrani w jednakowe sukienki i garnitury nie pozostaje nic innego jak wybrać się do krawca.

Odpowiedni wygląd druhen oraz ich zadowolenie zapewnią sukienki szyte na miarę. Tylko wówczas można osiągnąć zamierzony efekt. I tylko wówczas jest szansa, że żadna z nich nie obrazi się na całe życie za to, że została ubrana w kreację, która była dla niej nieodpowiednia. Sukienka uszyta indywidualnie dla każdej z nich podkreśli ich walory i skryje niedoskonałości figury. Czasem wystarczy troszkę inna długość, trochę większy dekolt aby całkowicie zmienić nastawienie kobiety do sukni. Tego nie da się zrobić gdy zechcemy wbić kilka różnych typów figur w identyczne sukienki z masowej produkcji. Gdy obok pięknie ubranej druhny stanie wystrojony w doskonale skrojony i uszyty garnitur drużba...takie wesele musi się udać:-)

Kolejną ważką kwestią w temacie ubiorów na ślub i wesele są oczywiście rodzice państwa młodych. Elegancka teściowa zawsze robi odpowiednie wrażenie. Mama ubrana gustownie i z klasą będzie osobą, z której dziecko stające na ślubnym kobiercu będzie dumne. Trzeba pamiętać, że ślub córki czy syna jest ogromnym przeżyciem dla rodziców. Prawie tak wielkim jak ich przyjście na świat, dlatego ważne jest aby mogli oni, także poprzez odpowiedni strój trochę się odprężyć i poczuć pewniej. Wygodny, elegancki garnitur dla taty na weselu jest niezbędny. Wyjątkowa suknia dla mamy, szyta na miarę zapewni jej dobre samopoczucie i podkreśli kobiecość, która nadal w niej przecież jest pomimo tego, że jej dziecko zakłada już nową rodzinę. :-)

Bywa, że młodzi decydują się na ślub gdzie wymagane są ubiory dostosowane do określonej tematyki. Jakieś szczególne przebrania. To także ostatnio zdarza się dość często. Jednakże wówczas występuje problem ze strojem. Bo jak tu ubrać choćby tylko drużbów i druhny w suknie nawiązujące stylistyką do np. XVII wieku. W pracowni krawieckiej, która posiada odpowiednie doświadczenie w tego typu realizacjach istnieje możliwość uszycia specjalistycznych kreacji. Nasza pracownia może poszczycić się również takim portfolio. Zatem jeśli wymarzyliście sobie ślub w strojach historycznych, mundurach i innych uniformach, zapraszamy do nas. Zrealizujemy Wasze marzenia szyjąc całą niezbędną garderobę dla Was i wszystkich innych osób, które zechcecie ubrać.

Panno Młoda, Panie Młody. W naszej pracowni uszyjecie swoje wymarzone kreacje na ślub. Ubierzecie świadków, druhny i drużbów. Zapewnicie także idealne stroje swoim rodzicom. Ubrania szyte na miarę doskonale sprawdzają się na wielkich uroczystościach zapewniając każdemu konieczną wówczas swobodę, wygodę i odpowiedni wygląd.

loading...

W Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy na spokojnie dokonasz wyboru tej najważniejszej kreacji w życiu. Dla Pana Młodego wykonamy wygodny i zgodny z jego wyborem garnitur ślubny. Jeśli jesteś Panną Młodą, która ma już gotowy projekt swojej sukni, uszyjemy go wiernie odwzorowując każdy istotny dla Ciebie szczegół. A jeśli nadal nie wiesz jak ma wyglądać Twoja suknia, doradzimy, wspólnie zaprojektujemy i uszyjemy suknię ślubną z Twoich snów.