RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

JAKI JEST KOSZT USZYCIA GARNITURU NA MIARĘ

Najwyższa forma kunsztu krawieckiego zwie się po angielsku bespoke tailoring. Po polsku ten rodzaj krawiectwa nazywa się szyciem na miarę. Indywidualne podejście to jedyna droga, by osoba zamawiająca ten ekskluzywny ubiór otrzymała jedyny i niepowtarzalny garnitur (frak, smoking, surdut) stworzony od podstaw. Z oczywistych względów szyty na miarę garnitur musi kosztować więcej niż maszynowa produkcja zunifikowanych wzorów i rozmiarów dostępnych u producentów garniturów.

Na cenę uszycia garnitury wpływa głównie rodzaj wybranej przez zamawiającego tkaniny, z której powstanie garnitur. Na naszych półkach mamy ponad 200 różnych tkanin na garnitury, w próbnikach - jeszcze parę tysięcy. Zarówno tych bardzo drogich jak i tańszych.

Ekskluzywny garnitur wymaga użycia wysokiej jakości tkaniny renomowanych firm. W naszej Pracowni Krawieckiej wykorzystujemy tkaniny producentów z Wielkiej Brytanii, takich jak Holland & Sherry, Bateman & Ogden i Scabal, z Francji - Dormeuil oraz z Włoch - Vitale Barberis Canonico, Valentino czy Fratelli Tallia di Delfino. Wykorzystujemy także produkty innych firm, o których nie wszyscy słyszeli a które sami znaleźliśmy i polecamy naszym klientom.

Trzymamy się jednej zasady - tkanina ma pasować do naszego klienta i ma się mu podobać.

Dlatego aby wycenić koszt uszycia garnituru musimy najpierw ustalić potrzeby zamawiającego. Wtedy możemy zasugerować jaki dobrać fason i tkaninę.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail
aby poznać koszt uszycia garnituru na miarę.

Możesz też osobiście odwiedzić naszą
Pracownię Krawiecką w Krakowie (zobacz jak do nas trafić)

Zobacz nasze realizacje!