RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook

REALIZACJE - SZTANDARY HISTORYCZNE

Oglądając rękodzieła z XVII i XIX wieku najbardziej fascynuje nas precyzja wykonania. Sztandary kościelne pysznią się drogocennymi tkaninami,  przeplatanymi złotymi i srebrnymi nićmi, ozdobionymi drogimi kamieniami i bogato pokryte haftami. Fascynuje nas kompozycja, staranne wykonanie, ciężar materiału i jego obfitość.

To bardzo ważne, aby umieć zaspokoić nawet najbardziej wyszukane pomysły. Szyliśmy proporzec dla Kawalerów i Dam Orderu Świętego Stanisława.

Jesteśmy więc obeznani w temacie i mogą Państwo bez obaw zwracać się o pomoc do nas. Uszyjemy każdy sztandar czy flagę dla zgrupowań harcerskich, klubów historycznych rekontrujących bitwę, wykorzystując projekty współczesne, lub historyczne.

Flagi i sztandary - historyczne czy współczesne - szyjemy na zamówienie, według opracowanego przez klienta projektu, lub wspólnie z nim robimy nowy. Wykonujemy wszystkie możliwe wzory oraz napisy, wykorzystujemy wszystkie możliwości aby w pełni Państwa zadowolić. Uważamy, że jest to wyjątkowa oferta, bo mogą Państwo w naszym salonie dostać konkretny sztandar lub flagę, takie jakie Państwo sobie zażyczą.

Zapraszamy do współpracy pasjonatów oraz przedstawicieli instytucji historycznych, przedstawicieli zakonów, urzędów Miasta, przedstawicieli Filharmonii, kustoszów Muzeów - uszyjemy na nowo flagi, sztandary, który z biegiem lat uległy zniszczeniu.